Ruszyła rejestracja na XIV Konferencję Od Becika Każdy Klika!

Stowarzyszenie Sapere Aude jest organizatorem XIV Konferencji Od Becika Każdy Klika.

Partnerami tego wydarzenia są Zespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu (http://szkola.2lo.pl/) i CBSG Polska (https://cbsg.pl/).

 

 

 

 

 

To – jakże ważne dla nas wydarzenie, odbędzie się w dniach od 18 – 19. 01. 2019 roku.

Budynek Zespołu Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu zamieni się w tym czasie w miejsce spotkań nauczycieli (i nie tylko) z całego kraju. Wezmą oni udział w ciekawych wykładach i warsztatach prowadzonych przez doświadczonych prelegentów, którzy pasją, zapałem i pomysłami podzielą się z uczestnikami OBKK.

Tak, jak do tej pory, cykl XIV Konferencji Od Becika Każdy Klika ma na celu upowszechnianie i efektywne wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji. Uczestnicy warsztatów i prelekcji będą mieli możliwość podnieść swe kompetencje i wiedzę praktyczną w zakresie wykorzystywania nowoczesnych środków informatycznych, i nie tylko.

XIV edycja Kołobrzeskiej Konferencji OBKK została objęta patronatem honorowym Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Akademii Pomorskiej w Słupsku, a także Urzędu Miasta Kołobrzegu oraz Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu. Zapraszamy na stronę www konferencji http://obkk.2lo.pl/, umieszczane są na niej szczegółowe informacje na temat prelegentów i firm, które zaprezentują się podczas wykładów, warsztatów; z ofertą naszych gości będzie można zapoznać się przy stoiskach firmowych. Polub nas na FB: https://www.facebook.com/OdBecikaKazdyKlika/

Uczestnikiem naszej Konferencji możesz być również Ty!

Jeśli interesujesz się nowoczesnym spojrzeniem na edukację, jeśli jesteś ciekaw nowych form prowadzenia zajęć z młodzieżą na różnych szczeblach zdobywania wiedzy, jeśli chcesz zapoznać się z ofertą firm prezentujących nowatorskie rozwiązania.

Zapraszamy do Rejestracji na XIV Konferencję OBKK: Link do rejestracji: http://obkk.2lo.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=532

Do współpracy zaprosiliśmy następujące firmy i instytucje:

1. Zespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu http://szkola.2lo.pl/
2. CBSG Polska: https://cbsg.pl/
3. Akademia Pomorska w Słupsku https://www.apsl.edu.pl/
4. Polskie Towarzystwo Informatyczne http://www.pti.org.pl/
5. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kołobrzegu http://www.poradnia-kolobrzeg.pl/newpage/
6. Mentor – Systemy audiowizualne https://www.mentorpolska.pl
7. ProData https://www.prodata.pl/
8. Migra https://www.migra.pl/
9. Helion https://helion.pl/