Wesprzyj nas

Istnieje kilka sposobów, aby wesprzeć nasze działania:

Sposób 1

Możesz przeznaczyć swój czas na pomoc w przygotowaniu warsztatów, materiałów do zajęć czy organizację i prowadzenie warsztatów.

Sposób 2

Wsparcie materialne. Jeżeli masz narzędzia, materiały lub inne rzeczy, które nie są Ci potrzebne, a uważasz, że nam się mogą przydać to chętnie je przyjmiemy. Mogą to być np. wstążki, wełny, kawałki materiałów, elementy biżuterii (koraliki itp.), sklejka, listewki, rurki miedziane czy przewody elektryczne. Tym rzeczom na zajęciach artystycznych damy drugie życie. Być może nie masz w zwyczaju przekazywać wsparcia w postaci darowizny finansowej, ale chciałbyś przeznaczyć jakąś kwotę na nasze stowarzyszenie? Skontaktuj się z nami, a my podpowiemy co możesz kupić za te pieniądze.

Sposób 3

Zakup naszych produktów i usług. W czasie warsztatów artystycznych czy zajęć 3D powstają różne prace. Można je kupić w naszym sklepie na allegro.

>>> SKLEP ALLEGRO <<<

Udział w szkoleniu, które jest organizowane przez nasze Stowarzyszenie. Przychód ze szkolenia przeznaczony jest na działalność statutową.

>>> AKTUALNE SZKOLENIA <<<

Sposób 4

Wsparcie finansowe. Środki finansowe można przekazać za pomocą przelewu bankowego. Jeżeli w tytule przelewu podasz informację „Darowizna na cele społeczne i statutowe” to możesz odliczyć to od podstawy opodatkowania!

Darowizna może być na cele statutowe. Wtedy Zarząd stowarzyszenia podejmie decyzję o przeznaczeniu tej darowizny.

Drugą formą jest darowizna na cel szczegółowy. Np. Darowizna na cele społeczne i statutowe – pracownia artystyczna. Dzięki temu przekazana środki nie mogą trafić na realizację innych celów, które są realizowane w stowarzyszeniu.

Dane do przelewu:

36 1600 1462 1817 7035 8000 0001

Stowarzyszenie Sapere Aude
ul. 1 Maja 47
78-100 Kołobrzeg

W tytule należy podać „Darowizna na cele społeczne i statutowe” lub „Darowizna na cele społeczne i statutowe – tu należy podać konkretny cel„.